Gran Apartamento A Pie De Calle

  • 75 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Gran Apartamento A Pie De Calle Valencia розташовані в межах 10-хвилинної прогулянки від станції метро Станція Avinguda del Cid і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Парк «Cabecera» лише за 1.5 км, поки Валенсія за 15 хвилин їзди від апартаментів.

В апартаментах для вашого комфорту передбачені окремий туалет і душ. Крім того, ви можете користуватися феном і банними рушниками, які надаються у ванній кімнаті.

Це помешкання пропонує гостям мінікухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Апартаменти можуть похвалитися першокласним розташуванням поблизу залізничного вокзалу, Північний. Помешкання також розташоване в межах 20-хвилинної прогулянки від Біопарку Валенсії. Площа Богоматері знаходиться майже за 2 км, а Centro Natural Vitalia - біля Gran Apartamento A Pie De Calle. Найближчий автовокзал "Linares - Perez Galdos" знаходиться за 5 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Gran Apartamento A Pie De Calle Валенсія
Loft Centrico - The Essence By Valeciagoapartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Loft Centrico - The Essence By Valeciagoapartments

8.1
Дуже Добре 22 відгуки
140 м від помешкання
USD 176 USD 158
за ніч
Central Apartments 1 And 3 - Turia Park By Rio Turia Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Apartments 1 And 3 - Turia Park By Rio Turia Apartments

8.6
Відмінно 337 відгуків
213 м від помешкання
USD 245 USD 221
за ніч
Leon - Central Apt - Turia Park By Rio Turia Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Leon - Central Apt - Turia Park By Rio Turia Apartments

8.6
Відмінно 47 відгуків
213 м від помешкання
USD 155 USD 140
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Валенсія Аеропорт
    9 км

    Залізничні вокзали

    Norte train station
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Камера схову багажу

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїVT-55542-V
    Часті питання
    • ❓
      У Gran Apartamento A Pie De Calle можна розмістити домашніх тварин?
      У Gran Apartamento A Pie De Calle не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі Gran Apartamento A Pie De Calle є кухня?
      В квартирі Gran Apartamento A Pie De Calle гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Північний розташований поблизу цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Валенсія Аеропорт
    9 км

    Залізничні вокзали

    Norte train station
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Gran Apartamento A Pie De Calle Валенсія

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити